O MNIE

Nazywam się Mateusz Dybek. Fotografią zajmuję się hobbystycznie od 2015 roku, zawodowo od 2017. Wśród setek chwilowych pasji, ta została ze mną aż do dzisiaj. Nie jako jedyna, bo interesuję się również muzyką oraz herbatami (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi). Nie potrafię określić którym dokładnie rejonem fotografii się zajmuję, bo staram się próbować wszystkiego. Jednak gdybym miał się skupić, to najbardziej lubię zdjęcia portretowe, żywności oraz reklamowe. Tutaj zdecydowanie czuję się najpewniej. Przygoda z blogowaniem i fotografią zaczęła się jednocześnie od niestety niedziałającego już portalu Survivalowy.pl. To tam zacząłem robić pierwsze zdjęcia i pisać pierwsze recenzje. Zdecydowanie brakowało mi dzielenia się słowem ze światem, więc to będzie dla mnie blogowa terapia. Oprócz tego tak, jak w pierwszym poście napisałem blog ma zmuszać mnie do bycia konsekwentnym oraz większej motywacji.

Zdecydowanie mogę być zadowolony z mojej dotychczasowej współpracy z: Human Library Wrocław, Kameesh Event, Hufcem ZHP Wrocław oraz Bistro By The Way we Wrocławiu. Niektóre z moich prac czasami można ujrzeć na profilach w/w organizacji.

Jeśli coś Cię zainteresuje, będziesz miał/a pytania lub po prostu chciałbyś/abyś się umówić na sesję/herbatę lub coś w tym stylu zapraszam do kontaktu mailowego - zdjecia@mateuszdybek.pl

Duża część mojego portfolio znajduje się na kanałach społecznościowych, na których się udzielam (linki poniżej). Serdecznie zapraszam do obserwowania.

mateuszdybek.pl
Instagram - mateusz_dybek
Facebook - Mateusz Dybek
500px - mateuszdybek


Fot. Mateusz Kubacki

Komentarze

Popularne posty

Na przywitanie. I Plener SNF - 30.07-05.08

Podsumowanie 2018

Podsumowanie - Sierpień i część września 2018